Tahta Bacak Gösterisi ve Jonglör Gösterisi
Tahta Bacak Gösterisi ve Jonglör Gösterisi

Jonglör gösterisi; ip, halka, top veya labut gibi nesne ve objelerle yapılan, profesyonel jonglörler tarafından yapılan sahne ve animasyon gösterisidir.

Doğum günü organizasyonu, şenlik organizasyonu ve piknik organizasyonu gibi eğlence organizasyonlarında, jonglörler, ilgi çekici gösterileriyle, izleyenlerin keyifli vakit geçirmelerini sağlarlar.

Palyaço, tahta bacaklı adam ve maskot gibi animasyon gösterilerimizin yanında, jonglör ve cambaz gösterileri ve illüzyonist gösterileri ile heyecanlı ve ilgi çeken sahne gösterileri hizmeti veriyoruz.

Trendy Organizasyon firması olarak, animasyon ve organizasyon alanında uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Animasyon alanında eğitimler vererek , animasyon ekibimizi bu alanda uzmanlaştırıyoruz. Eğlence organizasyonlarınızda her yaşa hitap eden, renkli animasyon gösterileri gerçekleştiriyoruz.

İzmir, Çeşme, Kuşadası, Bodrum, Didim, Muğla, Aydın, Denizli, Balıkesir ve Türkiye’nin her yerinde gerçekleştireceğiniz eğlence organizasyonlarınızda, profesyonel animasyon hizmetleri veriyoruz.

Jonglör Gösterisi ve Cambaz Gösterileri

Jonglör; ip, halka, top ve ip gibi objeleri, havaya atarak ilginç gösteriler yapan, müzikle senkronize bir şekilde yaptığı hareketleri eğlenceli bir gösteri olarak sunan sahne ve animasyon sanatçısıdır. Jonglör gösterisi; profesyonel jonglör tarafından yapılan sahne ve animasyon gösterileridir.

Cambaz ise bisiklet gibi objelerin üzerinde dengede durmaya çalışan, halkaların içinden geçmeye çalışan sahne ve animasyon sanatçısıdır. Cambaz gösterisi profesyonel cambaz tarafından sahnede yapılan animasyon gösterileridir.

Jonglör ve Cambaz Gösterileri Hangi Organizasyonlarda Tercih Edilebilir?

  • Doğum Günü Organizasyonu : Hem yetişkin hem de çocuk doğum günü partilerinde, jonglör ve cambaz gösterilerine yer verebilir, konuklarınıza farklı ve eğlenceli bir etkinlik sunabilirsiniz.
  • AVM Etkinlikleri : Alışveriş merkezi açılış organizasyonlarında ve alışveriş merkezlerinin yıl dönümü organizasyonlarında, eğlenceli etkinlikler planlayabilirsiniz. Animasyon etkinliklerinizde, jonglör ve cambaz gösterilerine yer verebilirsiniz.
  • Piknik Organizasyonu : Kurumsal piknik organizasyonu ve bireysel olarak düzenleyeceğiniz piknik organizasyonlarınızı, animasyon gösterilerimizle daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Palyaço, tahta bacaklı adam, sihirbaz gösterileri gibi etkinliklerin yanında, jonglör ve cambaz gösterileri ile keyifli bir etkinlik gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ramazan Etkinlikleri : Belediyelerin ve çeşitli kurumların düzenleyeceği Ramazan etkinliklerinde de jonglör gösterisi hizmeti veriyoruz. Sihirbaz gösterisi, cambaz gösterileri ve ateş yutan adam gösterilerini de Ramazan etkinlikleri programınıza ekleyebilirsiniz.
  • Şenlik Organizasyonu : Ana okulu şenlikleri ve üniversitelerin bahar şenlikleri organizasyonlarında, cambaz ve jonglör gösterileri ile sahnede ilgi çekici ve heyecanlı bir etkinlik gerçekleştiriyoruz.

Jonglör gösterisi ile birlikte çeşitli sahne gösterileri ve animasyon etkinliklerimizle profesyonel hizmet veriyoruz. Ekipman temini, süsleme hizmetleri, fotoğraf ve video çekimi hizmetlerimizle de organizasyonlarınızı planlıyoruz.