Fuar Stand İkramları

Fuar stand ikramları; fuar organizasyonu ve fuar etkinliklerinizde verdiğimiz profesyonel bir catering hizmetidir. Fuar organizasyonlarınızda, deneyimli catering ekibimizle, konuklarınıza lezzetli ve şık sunumlar yapıyoruz.

Catering ekibimiz, servis elemanlarımız ve garsonlarımızla, ikram menülerini hazırlıyor ve konuklarınıza sunuyoruz. Tatlılar, tuzlular, meyve ve içecek ikramlarının bulunduğu fuar stand ikramlarını dilediğiniz gibi belirleyebilir, zenginleştirebilirsiniz.

Fuar stand ikramlarıyla hem firmanızı en iyi şekilde temsil edebilir, hem de davetlilerinize lezzetli ikramlar yaparak organizasyonlarınızı daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Trendy Organizasyon olarak İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerinde catering hizmeti veriyor, fuar organizasyonlarınızda fuar stand ikramları yapıyoruz.

Fuar Stand İkramları Nedir?

Fuar stand ikramları, fuar organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız catering ekipmanlarının temini, ikramların hazırlanması, sunumu ve servisi şeklinde verdiğimiz bir hizmettir. Tüm catering aşamalarından sorumlu bir ekip görevlendiriyor, stand ikramlarıyla davetlilerinize profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Fuar Stand İkramları Menüleri ve Catering Hizmetlerimiz

  • İçecek İkramları: İçecek ikramları, her türlü organizasyonda tercih edilen bir catering hizmetidir. Fuar organizasyonlarınızda, çay, kahve, kolay kahve, bitki çayı, sahlep ve Türk kahvesi gibi sıcak içecek standları kuruyoruz. Meyve suyu, kola, soda, limonata, şerbet ve boza gibi soğuk içecek seçenekleri ile de soğuk içecek standlarımızı kuruyoruz. Standlarınıza gelen konuklarınıza sınırsız içecek ikramları yapıyoruz.
  • Yiyecek ikramları: Fuar organizasyonlarında yiyecek ikramlarımızı, kokteyl organizasyonundaki menülere benzer şekilde hazırlıyoruz. Tatlı ve tuzlu kurabiyeler, kanepe, poğaça, börek, tartolet ve ekler gibi ikramlarımızı şık ve özenli şekilde hazırlıyoruz. Mevsim meyveleri, kuruyemiş, krudite, cips ve çerez gibi ikramlarla da çeşitliliği artırıyor, menülerinizi ve stand ikramlarınızı zenginleştiriyoruz.
  • Sunum ve Servis Hizmeti: Stand ikramları menülerimizi şık ve özenli bir şekilde hazırlayan ve sunan bir catering ekibi ile çalışıyoruz. Hazırlanan ikramlıkalr, profesyonel servis elemanı ve garsonlarımız tarafından, konuklarınıza servis ediliyor. Servis elemanlarımız ve garsonlarımız, tek tip özenli kıyafetleriyle sunum ve servislerini yapıyorlar. Dilerseniz, servis elemanı ve garsonlarımız, firma veya kurumunuza ait kostümlerle de servis yapabiliyorlar.
  • Ekipman Temini: Fuar stand ikramlarınız da kullanacağınız ve ihtiyaç duyabileceğiniz catering ekipmanlarını sizler için temine diyor, kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Bistro masa, mikro dalga fırın, mini buzdolabı, porselen catering ekipmanları, kağıt ve pet bardak, su sebili gibi ihtiyaçlarınızı Trendy Organizasyon firması olarak karşılıyoruz. Fuar stand ikramları dışında, tavuk pilav ikramı, İzmir lokma ikramı, pamuk şekerci ve pop corn ikramları için de firmamızdan destek alabilirsiniz.