Çadır Gölgelik Kiralama İzmir
Çadır Gölgelik Kiralama İzmir

Organizasyonlarınızda, size ve konuklarınıza her türlü kolaylığı sağlamak adına, çeşitli ekipman kiralama ve kurulum desteği sağlıyoruz. Olumsuz hava koşullarından korunmak adına da profesyonel çadır, gölgelik ve şemsiye gibi malzeme ihtiyaçlarınızı sizler için temin ediyoruz.

Açık havada gerçekleştireceğiniz etkinliklerinizde, rüzgar, yağmur, kar, soğuk ve sıcak hava gibi olumsuz hava koşullarından korunmanız adına, çadır, gölgelik ve şemsiye kiralama hizmeti veriyoruz. Böylece hem olumsuz hava koşullarından en az derecede etkilenmenizi amaçlıyor, hem de organizasyon mekanınızın yerini belirlemiş oluyoruz.

Piknik organizasyonu, temel atma töreni organizasyonu, açılış organizasyonu, şenlik organizasyonu ve festival organizasyonu gibi açık hava etkinliklerinizde, ergonomik çözümler sunuyoruz. Çadır, gölgelik ve şemsiye gibi ekipmanlarımızla hem fonksiyonel hem de görsel bir hizmet sunuyoruz.

İzmir ve yakın çevresinde, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız için ekipman kiralama ve kurulum desteği hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Çadır Gölgelik Kiralama

Açık hava etkinliklerinizde sağladığımız ekipman temini hizmetlerimizle, çeşitli ekipman desteği sunuyoruz. Her mevsim olumsuz hava koşullarından korunmanız ve organizasyonlarınıza denk gelen hava muhalefetinden en az etkilenmeniz adına çadır gölgelik kiralama hizmeti veriyoruz. Organizasyon mekanı ve konseptine uygun ekipman desteğimiz ile profesyonel bir hizmet veriyoruz.

Çadır ve Gölgelik Kiralama Hizmetlerimiz

Organizasyonlarınızda tercih edebileceğiniz, kulanım kolaylığı sağlayan farklı çeşitlerde çadır ve gölgeliklerimiz mevcut.

4 x 4 Çadır Kiralama

4 x 4 çadır, 4 metre yüksekliğinde ve 4 metre genişliğinde profesyonel çadırlardır. Soğuktan ve sudan etkilenmeyen kumaştan yapılır ve profil malzemeden oluşurlar. 21 parça profil iskelet parçalardan oluşan 4 x 4 metre çadırlarımızın kurulumunu organizasyon mekanında yapıyoruz.

4 x 4 metre çadırlar, her türlü hava koşullarına dayanıklı malzemeden oluşur. Çadırların kurulumu için, profil iskeletleri yere sabitleyerek işe başlıyoruz. Profil malzemelerin zemine sabitlenmesi ile çadırımızın iskeletini tamamlamış oluyoruz. Daha sonra çeşitli renk ve desenlerde olan çadır kumaşı ile çadırın kurulumunu tamlıyoruz. Rüzgar ve fırtına gibi hava koşullarında, halat iplerle çadırı zemine sabitliyoruz.

4 x 4 metre çadırlar, açık havada gerçekleştirilen doğum günü organizasyonu, piknik organizasyonu,temel atma töreni organizasyonu, şenlik organizasyonu, açılış organizasyonu ve fuar etkinlikleri gibi organizasyonlarda sıklıkla tercih ediliyor.

Örümcek Çadır Kiralama

Örümcek çadırlar, 3 x 3 metre yükseklik ve genişliğinde olan çadırlardır. Görünüm benzerliğinden dolayı, ahtapot çadır veya örümcek çadır olarak da adlandırılırlar.

3 x 3 çadırların 4 x 4 metre çadırlardan farkı, portatif olmalarıdır. Özel bir kurulum gerekmez. Tek parça halindedirler. Panayır etkinliklerinde tercih edilebilir.

15 Metre Ölçülerinde Çadır

15 metre ölçülerinde çadırlar, profesyonel çadırlardır. Şenlik organizasyonu ve konser etkinliklerinde kullanılırlar.