İzmir Düğün Organizasyonu Masa Sandalye Kiralama Trendy Organizasyon
İzmir Düğün Organizasyonu Masa Sandalye Kiralama

Her türlü davetli organizasyonlarda en çok ihtiyaç duyulan ekipmanlardan biri olan masa ve sandalyeler için kiralama, nakliye ve kurulum hizmeti veriyoruz.

Kına organizasyonu, düğün organizasyonu, doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu, temel atma töreni organizasyonu, kokteyl organizasyonu ve piknik organizasyonu gibi etkinlikleriniz için firmamızdan ekipman temini hizmeti alabilirsiniz.

Kokteyl organizasyonlarınız için bistro masa, protokol katılımlı organizasyonlarınız için loca, sehpa, düğün organizasyonu, piknik organizasyonu ya da doğum günü organizasyonlarınız için yuvarlak masa, sweet table masalarınız için de dikdörtgen masa ve sandalye kiralama hizmeti veriyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerine masa ve sandalye kiralama hizmeti vermekteyiz.

Masa Sandalye Kiralama

Her türlü organizasyonda ihtiyaç duyulan masa ve sandalye çeşitleri, organizasyon mekanına ve organizasyon konseptine göre değişiklik gösterir. Etkinliklerinizde ihtiyaç duyacağınız masa ve sandalyeye, davetli sayınıza ve davetli yaş grubunuza göre de karar verebilirsiniz. Trendy Organizasyon firması olarak, kaliteli ve çeşitliliği bol ekipmanlarımızla, masa ve sandalye kiralama hizmeti veriyoruz.

Masa ve Sandalye Çeşitleri

Masa ve sandalye ihtiyaçlarınızda, organizasyon mekanının büyüklüğüne, organizasyon konseptine ve katılımcı sayısına göre kullanacağımız ekipmanları belirliyoruz.

  • Yuvarlak Masa : Yuvarlak masa, yemekli organizasyonlarda kullanabileceğiniz, hem kullanışlı, hem de şık bir masa çeşididir. 180 cm çapında ve 70 cm yüksekliğindedir. 10 kişilik yemek masalarıdır. Hem açık alanda hem de kapalı mekanlarda gerçekleştireceğiniz mezuniyet töreni, düğün, piknik ve doğum günü organizasyonu gibi etkinliklerinizde yuvarlak masa tercih edebilirsiniz.
  • Dikdörtgen Masa : Dikdörtgen masa, piknik organizasyonu, doğum günü organizasyonu ve catering organizasyonu gibi etkinliklerde kullanılır. 120 cm x 70 cm ölçülerindedir. 4 kişilik ya da 6 kişiliktir.
  • Bistro Masa : Bistro masa kokteyl masası olarak da bilinir. 55 cm çapında ve 100 cm yüksekliğindedir. Kokteylli organizasyonlarınızda tercih edebilirsiniz.
  • Lake Sandalye : Lake sandalye, organizasyonlarda en çok tercih edilen sandalye çeşididir. Açılıp kapanabilen sandalyeler oldukları için de, hem taşıma kolaylığı hem de kullanım kolaylığı vardır. Düğün organizasyonu, mezuniyet organizasyonu gibi etkinliklerde, çiçek ve tül süslemelerle kullanılır.
  • Tiffany Sandalye : Tiffany sandalye, lake sandalyelere göre çok daha şık ve ihtişamlı görünen sandalyelerdir. Katlanabilir özellikte değildirler. Salon düğün organizasyonlarında tercih edilebilir.
  • Çocuk Oturma Grubu : Çocuk oturma grupları, renkli çocuk masalarından ve sandalyelerinden oluşur.

Masa sandalye kiralama hizmetlerinin yanında, masa örtüsü temini, masa süsleme, sandalye süsleme hizmetleri de veriyoruz. Dilerseniz tül, kumaş ve çiçek süslemelerle sandalye süsleme yapabilir, organizasyon mekanınızı şık bir hale getirebiliriz.