İzmir Sünnet Organizasyonu Sihirbaz Gösterisi Trendy Organizasyon
İzmir Sünnet Organizasyonu Sihirbaz Gösterisi

Sihirbaz gösterisi; illüzyon gösterilerinin sahne gösterileri şeklinde izleyiciye sunulmasıdır. Sihirbaz, diğer adıyla illüzyonist, sihirbaz gösterilerini profesyonel bir şekilde sahnede sergileyen kişidir.

Birlikte çalıştığımız profesyonel sihirbazlarımızla doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu, şenlik organizasyonu gibi etkinliklerinizde, hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik illüzyon gösterileri gerçekleştiriyoruz.

Trendy Organizasyon firması olarak, animasyon ve organizasyon alanında uzun yıllardır, farklı projelerde hizmet veriyoruz. Profesyonel, deneyimli ve eğitimli bir animasyon ekibiyle birlikte çalışıyoruz. Eğlence organizasyonlarınızda çocukların yüzünü güldürebilmek ve keyifli vakit geçirebilmelerini sağlamak en büyük mutluluklarımızdan biri. Sihirbaz gösterisinin yanında jonglör gösterisi, ateş yutan adam gösterisi, tahta bacaklı adam gösterisi gibi animasyon gösterilerimizle de organizasyonlarınızı karnaval alanına dönüştürüyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerine animasyon ve organizasyon hizmeti veriyoruz. Hem yetişkin hem de çocuk misafirlerinizin olduğu organizasyonlarınız için illüzyon gösterisi ve sihirbaz temini hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sihirbaz Gösterisi ve İllüzyonist Nedir

Sihirbaz gösterisi, göz yanılmalarının, eğlenceli ve heyecanlı bir gösteriyle sahnede sunulmasıdır. Sihirbaz ya da diğer adıyla illüzyonist ise, sihirbaz veya illüzyon gösterilerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren animasyon sahne sanatçısıdır.

Sihirbaz Gösterisi Nasıl Yapılır?

Sihirbaz gösterisi, izleyici yaş grubuna göre belirlenmiş bir programla yapılır. Çocuk katılımcılara ve yetişkin izleyicilere yapılan illüzyon gösterileri farklılık gösterir.

İllüzyonist, programdan önce, sahnede kullanacağı ekipmanları ve objelerini hazır bulundurur. Yaklaşık yarım saat kadar süren sahne gösterisinde, kendisine yardımcı olan en az bir adet animatör bulunur. Gösterilerine özel olarak seçtiği müziklerle senkronize bir illüzyon gösteri yapar. Gösterilerinde çeşitli ekipmanlar, objeler ve nesneler kullanır. Programında, organizasyonun konseptine uygun gösterilere de yer verir. Objeleri ve nesneleri farklı şekilde kullanır, el çabukluğu ile heyecanlı ve nefes kesen eğlenceli gösterileri yapar. İzleyiciler büyük küçük demeden, gösteriyi heyecanla ve büyük bir merakla izlerler.

Trendy Organizasyon firması bünyesinde çalışan sihirbazlarımız, alanlarında profesyonel ve deneyimli sanatçılardır. Televizyon programlarında ve animasyon programlarında yer almış, herkesçe tanınan ve bilinen sihirbazlarımızla birlikte organizasyonlarınızı eğlenceye dönüştürüyoruz.

Sihirbaz gösterilerimizi çoğunlukla, palyaço, kostümlü karakter, çizgi film maskotu gibi animasyon ekibimizle birlikte gerçekleştiriyoruz. Tahta bacaklı adam, ateş yutan adam, dans grupları ile de animasyon programlarımızı zenginleştiriyoruz. Profesyonel ve tecrübeli animasyon ekibimizle, eğlence organizasyonlarınızı sıra dışı bir şekilde programlıyoruz.

Doğum günü organizasyonu, AVM etkinlikleri, piknik organizasyonu ve okul şenlikleri gibi organizasyonlarınızda, profesyonel sihirbaz gösterisi ve illüzyonist temini hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.