Kostümlü Karakterler Animasyon Hizmeti Trendy Organizasyon
Kostümlü Karakterler Animasyon Hizmeti

Eğlence organizasyonlarınızı renkli ekibimizle keyifli hale getiriyor, çocuklarımızı mutlu ediyoruz. Disneyland karakterleri, çizgi film ve masal kahramanlarını organizasyonlarınıza getiriyoruz.

Doğum günü organizasyonu, sünnet organizasyonu, temalı parti organizasyonları, çocuk partileri, milli ve dini bayram kutlamaları, AVM etkinlikleri ve açılış organizasyonu gibi her türlü etkinliğinizde animasyon ve animatör temini hizmeti veriyoruz.

Superman, Spiderman, Batman, Mickey Mouse, Minnie Mouse, korsan, Elsa, Tinker Bell, Pamuk Prenses ve Cinderella gibi karakterlerle, organizasyonlarınıza renk katıyoruz. Yüz boyama, sosis balon katlama gibi aktiviteler yapıyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’ye animasyon hizmetleri veriyoruz.

Kostümlü Karakterler ve Profesyonel Animasyon Hizmeti

Kostümlü karakterler, çizgi film kahramanları, masal kahramanları ve Disneyland karakterleri ile organizasyonlarda animasyon hizmeti verirler. Renkli kostümler ve makyajlarıyla organizasyonlarda ilgi çekerler. Temalı doğum günü partileri, okul şenlikleri gibi eğlence organizasyonlarınızda, organizasyon konseptine uygun animasyon karakterlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kostümlü Karakterler ve Temalı Parti Organizasyonları

Çocuklarınızın doğum günü organizasyonunu farklı temalarda bir parti organizasyonu ile planlayabilir, organize edebilirsiniz.

Örneğin erkek çocukların en çok sevdiği karakterler Spiderman, Superman ve Batman gibi karakterlerdir. Kaliteli kumaşlardan özel olarak tasarladığımız kostümler giyen animatörlerimiz, çocuklarınızın hayali kahramanı olarak organizasyon boyunca animasyon hizmeti veriyorlar.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve dini bayram etkinliklerinde, tüm çizgi film, Disneyland ve masal kahramanları ile organizasyonlarınıza renk katıyoruz.

Açılış organizasyonu, piknik organizasyonu gibi etkinliklerde de farklı karakterlerle organizasyonlarınıza dikkat çekiyor, sizler için eğlenceli bir etkinlik takvimi hazırlıyoruz.

Kostümlü Karakterler Organizasyonlarda Ne Yapar?

  • Yüz Boyama : Yüz boyama etkinliği ile çocuklarla eğlenceli vakit geçirirler. Rengarenk yüz boyalarıyla, etkinlik boyunca, çocukların istedikleri objeleri, nesneleri, hayvan figürlerini veya masal kahramanlarını çocukların yüzlerine resmederler.
  • Sosis Balon Katlama : Kostümlü karakterlerimiz, ince, uzun ve rengarenk balonları, sosis balon pompası ile şişirerek, çeşitli şekiller verirler. Sosis balonlardan hayvan figürleri ve objeler yaparak çocuklara hediye ederler.
  • Mini Kulüp Dansları : Evrensel olarak bilinen çocuk danslarının figürlerini çocuklara eğlenceli bir şekilde öğretirler.
  • Oyunlar ve Ödüllü Yarışmalar : Çocuklarla birlikte, organizasyon mekanının müsaitliğine göre, çuval yarışı, halat çekme oyunu, sandalye kapmaca, pinpon topu ile yumurta taşıma gibi oyunlar oynarlar.

Kostümlü karakterlerle birlikte palyaço, çizgi film maskotları, tahta bacaklı adam, sihirbaz gibi animasyon gösterilerimizle de organizasyonlarınıza renk katabilirsiniz.