Bando Ekibi Kiralama İzmir
Bando Ekibi Kiralama İzmir

Bando ekibi, hem görsel hem de işitsel bir animasyon gösterisi sunan müzik gruplarıdır.

Açılış organizasyonu, düğün organizasyonu, doğum günü organizasyonu gibi etkinliklerde, bando ekibi gösterileri ile konuklarınıza eğlenceli bir gösteri sunabilirsiniz.

Organizasyon ve animasyon alanında profesyonel hizmetler sunan bir organizasyon firması olarak, profesyonel ve deneyimli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizle organizasyon ve etkinliklerinizi zenginleştiriyor, organizasyonlarınıza renk katıyoruz.

Vurmalı ve üflemeli çeşitli enstrümanlar çalan bando grubu, eğlence organizasyonlarında gösteriler yapar. Organizasyon konseptine uygun renkli şovlarıyla ve rengarenk aksesuarlarıyla, konuklarınızın ilgisini çekerler.

Hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden müziği ve gösterileriyle, eğlence organizasyonlarının vazgeçilmezi olmuştur. İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda, bando ekibi temini hizmeti veriyoruz. Bando müziğine ek olarak, profesyonel DJ temini, fasıl grubu temini ve trio grubu temini hizmetleri de vermekteyiz.

Bando Ekibi Nedir?

Bando ekibi, en az 4 kişilik profesyonel animasyon müzisyenlerinden oluşan bir müzik grubudur. Bandocular, vurmalı ve üflemeli çalgılardan oluşan enstrümanlarıyla, enerjisi yüksek müzikler yapar, organizasyonu renklendirirler.

Organizasyon konseptine ve tercihlerinize göre bando gruplarımızı istediğiniz büyüklükte seçebilir, müzisyen sayısını belirleyebilirsiniz. Büyük çaplı organizasyonlarda bando ekibimiz, 25 kişilik gruplara kadar çıkabilmektedir.

Zengin repertuvarları ile eğlenceli müzikler yapar, ortamın enerjisini şarkılarla yükseltirler. Animasyonlu organizasyonlarda, organizasyon konseptine uygun kostümleri ve gözlük, şapka gibi aksesuarları ile dikkat çekerler.

Bando Ekibi Hangi Etkinlik ve Organizasyonlarda Tercih Edilir?

  • Açılış Organizasyonu : İsterseniz küçük ölçekli açılış organizasyonlarınızda, dilerseniz de büyük çaplı açılış organizasyonlarınızda, açılışa dikkat çekmek için bando ekibi gösterilerine yer verebilirsiniz. Açılışın yapılacağı mekanda konuklarınızı bando ekibimizin eğlenceli müziğiyle karşılayabilirsiniz. Ya da varyete grubu gösterileriyle birlikte kortej yürüyüşü gösterileri hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.
  • Düğün Organizasyonu : En mutlu gününüzü dostlarınızla ve ailenizle birlikte kutlarken, konuklarınızı da şaşırtacak bir gösteriye ne dersiniz? Gelin ve damat sahneye gelmeden önce çılgın bando ekibimiz kapıdan girse, ardından da çiftimiz bando ekibinin eğlenceli müzikleri eşliğinde düğün mekanına giriş yapsa nasıl olur sizce? Alışılmış romantik müziklerle yapılan ilk dansa alternatif olarak, bando grubu müzikleriyle çılgın ve eğlenceli bir düğün organizasyonu planlayabilirsiniz.
  • Şenlik Organizasyonu ve Festival Etkinlikleri : Okulların bahar şenliklerinde, belediyelerin ve çeşitli kurumların festival organizasyonlarında, bando grubu müziği ile ortamı renklendirebilirsiniz. Konser etkinliklerinde de, konser öncesi minik bir bando konseri organize edebilirsiniz.