Trio Grubu Temini Trendy Organizasyon
Trio Grubu Temini

Trio grubu, kokteyl organizasyonu gibi davetli organizasyonlarınıza şık ve ihtişam katan bir müzik grubudur.

Kokteylli açılış organizasyonu, düğün organizasyonu, mezuniyet organizasyonu, doğum günü organizasyonu, temel atma töreni organizasyonu gibi etkinliklerinizde, trio ekibimizin muhteşem müzik dinletileriyle, konuklarınıza keyifli bir sunum hazırlayabilirsiniz.

Trio grubuna alternatif olarak bando ekibi ve profesyonel DJ gösterileriyle de organizasyonlarınızda müzik hizmeti verebilirsiniz.

Organizasyon sektöründe uzun yıllardır hizmet veren profesyonel bir organizasyon firması olarak, etkinliklerinizi profesyonel bir şekilde planlıyor ve yönetiyoruz. Organizasyon yönetimi, etkinlik programı hazırlama, ekipman temini, animasyon ve sahne gösterileri ile organizasyonlarınıza fark yaratabileceğiniz çözümler getiriyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızda trio grubu temini ve müzik hizmetleri veriyoruz.

Trio Grubu Nedir?

Trio grubu, üç kişilik profesyonel müzisyenlerden oluşan bir müzik grubudur. Gitar, keman, çello, saksafon, yan flüt, gitar gibi çeşitli müzik enstrümanları ile keyifli bir müzik ziyafeti verirler.

Trio ekibi, jazz, pop ve klasik müzik türleriyle, sizlere ve konuklarınıza eşsiz bir müzik hizmeti sunar. Farklı enstrümanlarla da müzik dinletisini zenginleştirirler.

Trio Grubu Temini

Organizasyonlarınızı profesyonel ve şık bir şekilde gerçekleştirmeniz için, deneyimli ekibimizle birlikte, etkinliklerinizde hizmet veriyoruz.

Organizasyon konseptinize uygun bir müzik türü belirleyebilir, deneyimli müzisyenlerimiz arasından, kendi trio grubunuzu kendiniz belirleyebilirsiniz. Üçlü müzisyen grubunu belirlerken, organizasyon konseptinizi, organizasyona katılacak olan konuklarınızın zevk ve tercihlerinizi bilmeniz yararınıza olacaktır. Pop, jazz ya da klasik müzik seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Organizasyonda kullanılacak olan enstrümanların ne olacağına karar verebilirsiniz. Keman ya da çello, yan flüt ya da saksafon gibi enstrümanlarıyla trio grubumuz, size ve konuklarınıza şık bir müzik hizmeti verecekler.

Trio Grubu Hangi Organizasyon ve Etkinliklerde Tercih Edilebilir?

  • Kokteyl Organizasyonu : Kokteylli açılış organizasyonu, kokteylli davet organizasyonları gibi etkinliklerinizde, trio müzikleriyle, şık ve ihtişamlı bir davet verebilirsiniz. Açılış organizasyonlarınızı kokteylli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Lansmanlar, Bayi Toplantısı Organizasyonları : Firmaların ürün ve hizmet tanıtımlarının yapıldığı kurumsal organizasyonlar ve etkinliklerde, firmanızın veya markanızın adını, şık bir davetle duyurabilirsiniz. Bayilerinizle yapacağınız bayi toplantısı organizasyonlarınızda da, trio grubumuzun müziğiyle davetlilerinizi karşılayabilirsiniz.
  • Düğün Organizasyonu : Kumsalda gerçekleştireceğiniz kumsal konseptli düğün organizasyonlarınızda, trio grubunun romantik müziğiyle şık bir karşılama yapabilirsiniz. Salon konseptli düğün organizasyonlarınızda da, trio grubumuzla bir yemek müziği organize edebilirsiniz. Kır konseptli düğünlerde de, konuklarınızı konsepte uygun müzik türü ile karşılayabilir, keyifli bir müzik ziyafeti verebilirsiniz. Dilerseniz, trio grubu ile karşılama müziği yapabilir, profesyonel DJ müzikleri ile de eğlenceyi doyasıya yaşayabilirsiniz.