İzmir Kokteyl Organizasyonu Coffee Break İkramları Catering Ekipmanı Kiralama
İzmir Kokteyl Organizasyonu Coffee Break İkramları Catering Ekipmanı Kiralama

Organizasyonlarınızda davetlilerinize şık ve lezzetli sunumlar yapabilir, organizasyonlarınızı profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Trendy Organizasyon firması olarak, catering ve organizasyon alanında profesyonel hizmet veriyoruz. Yemekli ve kokteylli organizasyonlarınızda konuklarınıza yapacağınız ikramları en ince ayrıntısına kadar planlıyor ve profesyonel bir catering hizmeti veriyoruz. Menü planlamadan yemek sunumlarına, yiyecek ve içecek servisinden catering ekipmanı kiralamaya kadar, catering organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız her türlü hizmeti profesyonel ekibimizle veriyoruz.

Düğün organizasyonu, doğum günü organizasyonu, kokteyl organizasyonu ve piknik organizasyonu gibi etkinliklerinizde, davetlilerinize şık ve lezzetli ikramlar hazırlıyoruz. Yemek ve kokteyl organizasyonlarınızda ise ihtiyaç duyacağınız mutfak araç gereçlerini, sizler için temin ediyoruz. Böylece tek bir organizasyon için catering ekipmanı satın almak zorunda kalmadan, profesyonel ekip ve ekipmanla organizasyonlarınızı gerçekleştiriyorsunuz.

İzmir ve yakın çevresinde, Ege Bölgesi’nde ve tüm Türkiye’de yapacağınız organizasyonlarınız için, firmamızdan ekipman temini ve ekipman kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Catering Ekipmanı Kiralama

Catering organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız tabak ve servis gereçlerinden, mini buzdolabına, mikro dalga fırından servis arabalarına kadar her türlü profesyonel ekipman desteği sağlıyoruz.

Tabak, kaşık, bardak gibi mutfak ekipmanlarını, davetli sayınıza göre temin ediyoruz. Her bir ekipmanı, özel olarak streçleyip ambalajlayarak, organizasyon mekanınıza kadar getiriyor ve servise hazır hale getiriyoruz.

Mutfak Araç Gereci Kiralama

Mutfak ekipmanlarını belirlerken, yemek menünüzü ve davetli sayınızı bilmemiz önemli. Tabak, servis tabağı, tatlı tabağı, meyve tabağı, meşrubat bardağı, şarap kadehi, kürdanlık, peçetelik, tuzluk, küllük, kokteyl kasesi, çatal, bıçak, kaşık ve bıçak gibi her türlü ekipman desteğini organizasyonlarınızda sağlıyoruz.

Catering Ekipmanı Kiralama

Fuar organizasyonu gibi tanıtım etkinliklerinizde, profesyonel catering ekibimizle birlikte davetlilerinize şık sunumlar hazırlıyoruz. Organizasyonlarda gerekli olan mutfak malzeme ve ekipmanlarını da sizler için temin ediyoruz. Mini buzdolabı, mini mikro dalga fırın, su sebili, su ısıtıcı, kahve makinesi, çay makinesi gibi elektrikli aletleri de, tek bir organizasyon için satın almak zorunda kalmadan, firmamızdan temin edebilirsiniz.

Piknik organizasyonu gibi outdoor aktivitelerinizde vereceğiniz barbekü ve mangal hizmeti için de, barbekü ekipmanlarını temin ediyoruz. Barbekü, barbekü araçları, sunum tabakları gibi birçok şeyin bulunduğu ekipman kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca barbekü ve piknik ikramları hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Catering ekipmanı kiralama hizmetimizi, catering personeli temini hizmetlerimizle birlikte de tercih edebilirsiniz. Catering alanında deneyim sahibi ekibimizle, sunum ve servislerinizi daha profesyonel bir şekilde yapabilir, ayrıca zamandan da tasarruf edebilirsiniz.