Profesyonel Ses Sahne ve isik Kiralama Trendy Organizasyon
Profesyonel Ses Sahne ve isik Kiralama

Işık sistemleri; açık ve kapalı mekanlarda gerçekleştirilen organizasyonlarda, hem net bir görüş açısı yakalamak hem de organizasyona görsel bir zenginlik katmak amacıyla kullandığımız ışıklardır.

Konser etkinlikleri, düğün organizasyonu, şenlik organizasyonu, festival organizasyonu, doğum günü organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu, açılış organizasyonu ve sahne organizasyonları gibi etkinliklerinizde, organizasyon konseptine ve organizasyon mekanına uygun ışıklar kullanıyoruz. İhtiyacınıza uygun ışık sistemlerini belirleyerek ışık sistemlerinin kiralanması, nakliyesi ve kurulumu hizmetlerini, profesyonel ekibimizle birlikte gerçekleştiriyoruz.

Led ışıklar, spot ışıklar, efekt ışıklar, sis ışıkları, gökyüzü tarayıcıları, takip ışıklar, robot ışıklar ve lazer ışıklar gibi birçok çeşidi bulunan farklı ışık sistemleriyle organizasyonlarınıza görsel bir zenginlik katıyoruz.

İzmir, Bodrum ve İstanbul’da bulunan ofislerimizden, İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerine ışık kiralama, sahne sistemleri ve ses sistemleri hizmetleri getiriyoruz.

Işık Sistemleri ve Işık Kiralama Hizmeti

Dış mekanda ya da iç mekanda gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız için, firmamızdan ışık kiralama ve ışık sistemleri kurulumu hizmeti alabilirsiniz. Organizasyon konseptine, organizasyon mekanına, organizasyonun gerçekleştirileceği saate ve tercihlerinize göre belirleyeceğimiz ışık sistemlerine, organizasyon mekanınızda bir keşif yaparak karar veriyoruz.

Işık Sistemleri Çeşitleri

Eğlence organizasyonlarınıza hem görsel efekt katmak amacıyla hem de organizasyon mekanınıza aydınlık bir atmosfer katmak amacıyla kullandığımız çeşitli ışık sistemlerimiz mevcut.

  • Robot Işık: Robot ışıklar, elektronik ve manyetik hareket sensörlerine sahip ışık sistemleridir. Eğlence organizasyonlarında en çok tercih edilen ve kullanılan ışıklar robot ışıklardır. Robot ışıklar, organizasyonun gerçekleştirileceği mekanın belirli bölümlerinde konumlandırılır. Ortamda yeterli ışığın olmadığını algılayan sistem, ışığın olmadığı alanı seçilen renklerle aydınlatır. Konser etkinlikleri gibi sahne organizasyonlarında da çoğunlukla robot ışıklar kullanılmaktadır.
  • Led Işıklar : Led ışıklar, pembe, mavi, beyaz, sarı, turuncu gibi renklerde ışıkla organizasyon mekanına görsel bir zenginlik katan ışık sistemleridir. Hayatımızın her alanında karşımıza çıkan led ışıkları, konser etkinlikleri gibi sahne organizasyonlarında da çok etkin bir şekilde kullanıyoruz.
  • Takip Işıkları : Takip ışığı, sahne organizasyonlarında kullanılan ışık sistemleridir. Tiyatro gösterileri, dans gösterileri ve konser etkinliklerinde, sahneye yöneltilen takip ışığı ile izleyicilerin sahne gösterilerine dikkat çekmesi sağlanır.
  • Spot Işıklar : Yeterli ışığın olmadığı organizasyon mekanlarında, spot ışıklar ile mekanın aydınlanmasını sağlıyoruz. Fotoğraf ve video çekimleri için de önemli olan ışıklar ile aynı zamanda organizasyon mekanına görsel bir zenginlik de kazandırmış oluyoruz.