Kokteyl organizasyonu, davetlilerinize çeşitli ikramlıklar ve kokteyl menüleri ile çeşitli etkinlikler de sunduğunuz bir organizasyon türüdür. Her türlü organizasyonunuzu kokteylli bir davete dönüştürebilir, davetlilerinize lezzetli ve şık ikramlar yapabilirsiniz.

Açılış organizasyonu, temel atma töreni organizasyonu, nişan organizasyonu, düğün organizasyonu, doğum günü organizasyonu, belediye etkinlikleri gibi organizasyonlarınızı kokteylli davetler şeklinde düzenleyebilirsiniz.

Trendy Organizasyon firması olarak, organizasyonlarınızı profesyonelce düzenliyor ve organize ediyoruz. Her bütçeye uygun kokteyl menüleri ile davetli sayınıza göre catering hizmetleri veriyoruz. Kokteyl menülerinin hazırlanması sunumu, servisi, servis elemanı ve garson hizmeti, catering ekipman temini ve çeşitli etkinliklerle, kokteyl organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. 50 kişilik davetli organizasyonlarınızdan 5000 kişilik etkinliklerinize kadar kokteyl organizasyon ve catering hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’de kokteyl organizasyon hizmetleri ve catering hizmetleri veriyoruz.

Kokteyl Organizasyonu ve Catering Hizmetlerimiz

Kokteyl organizasyonlarınızı planlamadan önce, organizasyonunuzun türü, konsepti, davetli sayısı gibi bilgiler bizim için önemli. Organizasyona ayırmak istediğiniz bütçeye dayanarak, davetlilerinize ikram edeceğimiz kokteyl menülerimiz hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Kokteyl menülerimizin yanında da kokteyl organizasyonlarında gerçekleştirdiğimiz etkinlik programından dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Kokteyl Menüleri ve Catering Hizmeti

Kokteyl organizasyonlarında konukların çabuk atıştırabilecekleri, kolay tüketilebilecek yiyecekler tercih ediyoruz.

Tuzlu kurabiyeler, salamlı-peynirli-kaşarlı-jambonlu kanepeler, mini poğaça ve börekler ile şık servis tabaklarında özenli servisler yapıyoruz. Tatlı kurabiyeler, mini ekler, tartoletler ile de lezzetli tatlı tabakları hazırlıyoruz. Dip soslu havuç ve salatalıklar, zeytinler ile masayı renklendiriyoruz. Peynir tabaklar, meyve tabakları, krudite, kuruyemiş ve cipsle de kokteyl menülerinizi zenginleştiriyoruz.

Zengin içerikli içecek barlarımızla da, hem konuklarınıza alkollü ve alkolsüz içki servisi yapıyor, hem de organizasyon mekanınıza şık bir görsellik katıyoruz.

Dilerseniz yalnızca tatlı ve tuzlu kurabiyeler, cips, kuruyemiş ve dip soslu havuç salatalıkla da kokteyl menülerinizi şık ve ihtişamlı bir şekilde hazırlıyoruz.

Personel Temini

Davetlilerinizi güler yüzlü ve prezentabl bir şekilde karşılayacak hostes ve mankenlerimizle kokteyl organizasyonlarınızı profesyonelleştiriyoruz. Ayrıca profesyonel servis elemanı ve garsonlarımızla da ikramlarınızı konuklarınıza servis ediyoruz.

Ekipman Kiralama

Kokteyl organizasyonlarınızda ihtiyaç duyacağınız bistro masa, çadır, gölgelik, ısıtıcı, ses sistemi gibi ekipmanları sizin için temine diyor ve kurulumlarını gerçekleştiriyoruz.

Kokteyl Organizasyonu Hangi Etkinlik ve Organizasyonlarda Tercih Edilebilir?

Açılış organizasyonlarınızda davetlilerinize lezzetli ikramlar yaparak etkinliklerinizi gerçekleştiriyoruz. Hem küçük çaplı hem de büyük çaplı açılış organizasyonlarınızı, şık ve ihtişamlı organizasyonlara dönüştürüyoruz.

Nişan ve düğün organizasyonlarınızda da, davetlilerinizi kokteyl organizasyonu ile karşılayabilirsiniz.

Temel atma töreni organizasyonları da, lezzetli ve şık ikramlıklarla konuklarınızı karşılayabileceğiniz organizasyonlardır.