Barbekü ve Piknik Yemekleri

Piknik organizasyonlarınızda katılımcılarınıza en iyi hizmeti sunuyor, eğlenceli aktiviteler düzenlerken de lezzetli ikramlarımızla damak tadınıza uygun catering hizmeti veriyoruz. Barbekü ve piknik yemekleri ile her türlü organizasyonunuzda, sizi yemek derdinden kurtarıyoruz.

Kurumsal piknik organizasyonları, şirketlerin, okulların ve dershanelerin moral yemekleri için düzenledikleri outdoor aktiviteler ve açık hava organizasyonlarında, barbekü ve mangal hizmeti ve piknik ikramları hizmetleri veriyoruz.

Gün boyunca düzenleyeceğiniz organizasyonlarınızda, kahvaltı ikramlarından başlayarak, ara öğünlerinize, sokak satıcıları hizmetlerimizden öğle yemeği ve akşam yemeği organizasyonlarına kadar bütün bir gününüzü, ikramlarımızla organize ediyoruz.

Profesyonel catering ekibimiz ve sağlıklı gıda maddeleri ile yaptığımız yemek ve ikramlarımızı, deneyimli servis elemanlarımız ve garsonlarımız ile konuklarınıza servis ediyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi, Marmara Bölgesi ve tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz açık hava ve outdoor aktivitelerinizde, barbekü ve piknik ikramları hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Barbekü ve Piknik Yemekleri

Barbekü ve mangal, piknik organizasyonu ve açık hava etkinlikleri denilince akla ilk gelen lezzetlerimizden biri. Trendy Organizasyon firması olarak, deneyimli aşçılarımızla, usulüne uygun lezzetli mangal ve barbekü hizmetleri veriyoruz. Barbekü ekipmanları ile tercihinize göre belirlediğiniz etleri pişiriyor ve servis ediyoruz. Tercihinize göre kırmızı et, beyaz et ve balık pişiriyor, salata ve soğuk mezelerle birlikte konuklarınıza ikram ediyoruz.

Barbekü ve piknik yemekleri yanında içecek barlarımızla sınırsız içecek hizmeti veriyoruz. Çay, kahve gibi sıcak içeceklerin yanında, kola, meyve suyu ve ayran gibi çeşitliliği bol bir içecek barı hazırlıyoruz.

Piknik organizasyonu gibi outdoor aktivitelerinizi düzenlemeden önce, katılımcı sayısı ile ilgili bilgi sahibi olmamız önemli. 10 kişilik organizasyonlardan 5000 kişilik organizasyonlara kadar ikramlar yapabiliyoruz. Ancak konuklarınız arasında vejetaryen katılımcı olup olmadığını bilmeniz de, organizasyonun kalitesi açısından önemli. Çünkü barbekü ve mangal ikramlarının yapıldığı etkinliklerde, et tercih etmeyen konuklarınıza özel de ikramlar hazırlamanız gerekebilir.

Et tercih etmeyen konuklarınız için de çeşitli sebzelerin, soğuk mezelerin ve salataların yer aldığı menüler hazırlıyoruz hazırlıyoruz.

Piknik ikramlarımızı porselen ve cam catering ekipmanları ile sunabileceğimiz gibi, katılımcı sayısının çok fazla olduğu organizasyonlarınızda kağıt ekipmanlarla sunumlarımızı yapıyoruz.

Deneyimli servi elemanı ve garsonlarımızla da, organizasyonlarınızda sunum ve servis hizmeti veriyoruz.

Nostaljik Sokak Satıcıları İkramları

Piknik organizasyonu, şenlik organizasyonu ve çeşitli açık hava etkinliklerinde tercih edebileceğiniz barbekü ve piknik ikramlarımıza ek olarak, çeşitli alternatiflerimiz de var. Kahveci güzeli, şerbetçi limonatacı, macuncu, pamuk şekerci, patlamış mısırcı, kağıt helvacı, dondurmacı gibi sokak satıcılarımızla da eğlenceli ve lezzetli sunumlar yapıyoruz.