Sünnet Organizasyonu

Sünnet organizasyonu ve özel günlerinizi Trendy Organizasyon firması olarak farklı konseptler de eğlenceli bir şekilde organize ediyoruz.

Organizasyon ve animasyon sektöründe uzun yıllardır profesyonel hizmet veriyoruz. Sünnet organizasyonu gibi eğlence organizasyonlarınızda ekipman kiralama, sahne gösterileri, animasyon hizmetleri, süsleme hizmetleri, catering hizmetleri ve prodüksiyon hizmetlerimizle, sizlere destek oluyoruz.

Eğlenceli sahne gösterileriyle konuklarınıza keyifli etkinlikler sunuyor, havai fişek gösterileri gibi profesyonel pro teknik hizmetlerimizle, organizasyonlarınızı ihtişamlı hale getiriyoruz. Palyaço, maskot ve tahta bacaklı adam animasyonu ile minik misafirlerinizin de keyifli vakit geçirebilecekleri animasyon aktiviteleri ile organizasyonlarınızı profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Yalnızca İzmir’de değil, İzmir ve yakın çevresi, Ege Bölgesi, Marmara Bölgesi ve tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz sünnet organizasyonlarınız için, firmamızdan organizasyon danışmanlık ve organizasyon hizmetleri alabilirsiniz.

Sünnet Organizasyonu ve Organizasyon Hizmetlerimiz

Sünnet organizasyonlarınızı, farklı konseptlerde gerçekleştirebilir, konuklarınızı şık ve ihtişamlı bir organizasyon mekanında karşılayabilirsiniz. Davetli sayınıza göre organizasyonlarınızı kokteylli bir etkinlik olarak düzenleyebilirsiniz. Animasyon gösterileri ile minik misafirlerinizi eğlendirebilir, yetişkinlere özel sahne gösterileri ile organizasyonunuzun enerjisini artırabilirsiniz. Dilerseniz de sünnet organizasyonlarınızı animasyonlu etkinliklerle modern partilere dönüştürebilirsiniz.

Efe Gösterisi ve Efe Temini

Efe gösterileri, sünnet organizasyonlarında en çok gerçekleştirdiğimiz gösterilerden biri. Her türlü konseptte düzenlenen sünnet organizasyonlarda Efe gösterilerine yer veriyor, taht gösterilerini de profesyonel efelerimizle gerçekleştiriyoruz.

Animasyon Gösterileri

Palyaço, maskot, tahta bacaklı adam ve sihirbaz gösterileri gibi animasyon gösterileri ile sünnet organizasyonunuza gelen minik misafirlerimize eğlenceli ve keyifli anlar yaşatıyoruz. Şehzade kostümü giymiş olan tahta bacaklı adam animasyonu ile konuklarınızı organizasyon mekanında karşılıyoruz.

Sahne Gösterileri

Sihirbaz gösterisi, ateş yutan adam gösterisi, modern dans gösterisi ve halk oyunları gösterileri ile konuklarınıza keyifli gösteriler sunuyoruz.

Süsleme Hizmetleri

Kumaş, tül ve çiçek süslemelerle organizasyon mekanınızı özelleştiriyoruz. Uçan balon süsleme, harf balon süsleme ve zincir balon süslemelerle de organizasyon mekanlarınıza sıcak bir hava katıyoruz.

Nostaljik Satıcılar Hizmeti

Pamuk şekerci, patlamış mısırcı, kahveci güzeli, limonatacı şerbetçi, macuncu, dondurmacı, kağıt helvacı gibi standlarımızla, konuklarınıza lezzetli ikramlar yapıyoruz.

Ekipman Kiralama

Masa, sandalye, çadır, gölgelik, sünnet tahtı, ses sistemi, ışık sistemi, sahne, catering ekipmanları gibi sünnet organizasyonlarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ekipman desteğini sağlıyoruz. Teknik ekipman kiralama hizmetlerimizi nakliye ve kurulum hizmetlerimizle birlikte veriyoruz.

Catering Hizmeti

Profesyonel catering ekibimizle, konuklarınıza lezzetli ve şık bir yemek organizasyonu hizmeti veriyoruz. Deneyimli servis elemanlarımız ve garsonlarımızla organizasyonlarınızı daha profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.