Tavuk Pilav İkramı

Tavuk pilav ikramı; organizasyonlarınızda davetlilerinize sunacağınız lezzetli bir yemek organizasyonu alternatifidir.

Davetli sayısının çok olduğu organizasyonlarınızda tavuk pilav ikramlarıyla, hem pratik, hem ekonomik, hem de her damak tadına hitap eden bir lezzet seçimi yapabilirsiniz.

Düğün organizasyonu, piknik organizasyonu, şenlik organizasyonu, festival organizasyonu gibi etkinliklerinizde, tavuk pilavcı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Tavuk pilav ikramlarına alternatif olarak barbekü ve mangal, gözlemeci ikramlarımıza da organizasyon ve etkinliklerinizde yer verebilirsiniz. Profesyonel ekibimizle verdiğimiz diğer catering hizmetlerimizi de, konuklarınıza lezzetli sunumlar yapmak için tercih edebilirsiniz.

Trendy Organizasyon firması olarak, uzun yıllardır organizasyon sektöründe organizasyon ve catering hizmetleri veriyoruz. Profesyonel ekibimizle en lezzetli sunumları hazırlıyor, catering menüleri seçeneklerimiz ve ikramlarımızdaki çeşitliliğimizle, konuklarınızı organizasyonlarınızda en iyi şekilde ağırlıyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz organizasyon ve etkinliklerinizde, tavuk pilav ikramları hizmetleri veriyoruz.

Tavuk Pilav İkramı

Tavuk pilav menüleri, yediden yetmişe hepimizin damağına aşina olan, lezzetli bir yemek alternatifidir. Deneyimli aşçılarımızın yaptığı tavuk pilavlar, ev tavuk pilavlarından farklı olarak, her daim sıcak servis edilen, tavuk ve pilavın harmanlandığı, pilavın içerisinde de çeşitli lezzetlerin dahil olduğu yiyeceklerdir.

Pilav, isteğinize ve tercihinize göre nohutlu pilav olarak da servis edilebilir. Tavuklar da haşlanarak, pilava ayrı bir lezzet katar ve pilav üzerinde servis edilir.

Tavuk Pilav Arabaları

Tavuk pilav arabaları, geçmiş dönemlerden gelen sokak kültürümüzdür. Tavuk pilav arabaları, çok eski zamanlarda sokaklarda gördüğümüz pratik atıştırmalık kültürünü yansıtır. Tavuk pilav arabaları, tavuk pilavı her daim sıcak tutar. Özellikle açık havada gerçekleştirilen organizasyon ve etkinliklerde seyyar olarak tavuk pilav servisi yapılabilir. Tercihinize göre, yemek standları kurarak da tavuk pilav ikramlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Kapalı mekanlarda ve organizasyon mekanının daha küçük olduğu alanlarda, ikram standlarında tavuk pilav dağıtımları yapmaktayız.

Trendy Organizasyon firması olarak, insan sağlığına son derece önem veriyor, gıda üretimi ve dağıtımında maksimum hijyen ve sağlık kuralları uyguluyoruz. Yemeklerin pişmesinden sunumu ve dağıtımına kadar olan süreçte görev alan personellerimizin bone, maske ve eldiven giyme kurallarına dikkat ediyoruz. Sağlıklı, katkı maddesiz gıdalar kullanarak, en lezzetli ve en sağlıklı ikramları, organizasyonlarınızda konuklarınıza yapıyoruz.

Piknik organizasyonlarında daha çok tercih edilen tavuk pilav ikramlarını, düğün organizasyonu ve açılış organizasyonu gibi etkinliklerinizde de tercih edebilirsiniz. Tavuk pilav ikramlarına ek olarak kestaneci, şerbetçi ve macuncu standlarımızla da konuklarınıza lezzetli ve farklı yiyecek ve içecek alternatifleri sunabilirsiniz.