Kına Organizasyonu

Kına organizasyonu ve bekarlığa veda partisi organizasyonlarınızı, kına organizasyonu alanında profesyonel ekibimizle birlikte gerçekleştiriyoruz.

Kına tahtı kiralama, nedime temini, müzik ve dans gösterileri, fotoğraf çekimi, video çekimi gibi hizmetlerimizle, kına organizasyonlarınızı profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla planlıyor ve organize ediyoruz.

Kına organizasyonlarınızı, geleneksel konseptli, modern konseptli ve Hint konseptli olarak kurgulayabilirsiniz. Organizasyon konseptinizi, deneyimli organizasyon sorumlularımız ile birlikte planlıyor ve ihtişamlı etkinlikler gerçekleştiriyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi, Marmara Bölgesi ve tüm Türkiye’de gerçekleştirmek istediğiniz kına organizasyonlarınızda, ekipman temini, süsleme hizmeti, personel hizmeti ve sahne gösterileri de dahil her türlü hizmeti veriyoruz.

Kına Organizasyonu Konseptleri

 • Geleneksel Konseptli Kına Organizasyonu: Yıllardır süregelen ve günümüzde de trend olan organizasyon konseptlerinden biridir. Önceden yalnızca Anadolu’da yapılan geleneksel konseptli kına gecelerine, artık geleneklerimizi canlandırmak adına şehir kültüründe de yer veriliyor. Bindallı kostümlü nedimeler, nedime dansları, geleneksel kına yakma seremonileri ile gerçekleştirdiğimiz kına gecesi eğlenceleri, gelenek ve göreneklerimizi yaşatıyor.
 • Bekarlığa Veda Partisi: Bekarlığa veda partisi yalnızca düğün organizasyonundan önce damat adaylarımız için gerçekleşmiyor. Trendy Organizasyon firması olarak, gelin adaylarımız için, yakın arkadaşlarının bir arada olduğu eğlenceli bir parti organize ediyoruz. Müzikler ve danslarla parti ortamına dönüşen organizasyonu, oryantal ve zenne gösterileri, kına yakma seremonileri ve ilginç gösterilerle de kına organizasyonu gibi kutluyoruz.
 • Hint Konseptli Kına Organizasyonları: Hint kınası etkinlikleri, rengarenk kostümler, renkli kemer dansı ve Hint dansı gösterileriyle gerçekleştirdiğimiz kına organizasyonlarında, Hint gelenek ve göreneklerine yer veriyoruz.

Kına Organizasyon Hizmetlerimiz

  • Kına Tahtı Kiralama: Kına tahtı, kına organizasyonlarının olmazsa olmazıdır. Her türlü konsept için tercih edebileceğiniz farklı renk ve modellerde kına tahtlarınızı, firmamızdan temin edebilirsiniz.
  • Nedime Temini: Profesyonel ve deneyimli nedimelerimiz, organizasyon boyunca sizlere destek oluyorlar. Nedimelerimiz, sizinle birlikte eğlenceli dans koreografileri yapıyorlar. Dans gösterileriyle birlikte sahneye çıkıyorsunuz. Kına yakma seremonisi gibi önemli anlarda da yanınızda bulunarak sizleri yönlendiriyorlar.
  • Dansçı Temini: Oryantal, zenne gibi profesyonel dansçılarımızla kına organizasyonunuzu renklendiriyoruz.
  • Süsleme Hizmetleri: Organizasyon mekanınızı balon, tül ve çiçek süslemelerle süslüyoruz. Şamdan, supla, mum, kandil lambası gibi özel detaylarla organizasyon mekanınızı şık ve ihtişamlı hale getiriyoruz.
  • Fotoğraf ve Video Çekimi: Kına organizasyonlarınızı unutulmaz yapmak, anılarını yer etmesini sağlamak için, profesyonel video çekimi ve fotoğraf çekimi hizmeti veriyoruz. Video görüntülerinizi kurgulayıp montajlayarak size özel bir klip hazırlıyoruz.

Tüm bu hizmetlerimizin dışında, ses-sahne ve ışık sistemi kiralama, masa sandalye kiralama ve catering hizmetlerimizle (şerbetçi limonatacı, kahveci güzeli, macuncu vb.) de kına organizasyonlarınızda profesyonel bir hizmet veriyoruz.