Fuar Organizasyonu Servis Elemanı ve Garson Temini Trendy Organizasyon
Fuar Organizasyonu Servis Elemanı ve Garson Temini

Organizasyonlarınızda konuklarınıza lezzetli ve şık sunumlar yapabilir, her türlü organizasyonunuzu kokteylli birer organizasyona dönüştürebilirsiniz.

Catering organizasyon planlamanızdan kokteyl organizasyon yönetimine, catering personeli temininden catering ekipman teminine kadar her türlü catering hizmeti veriyoruz.

Konuklarınıza profesyonel bir sunum ve servis hizmeti vermek için de deneyimli servis elemanı ve garson temini hizmeti veriyoruz.

Kokteyl organizasyonu, açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu, düğün organizasyonu gibi davetli etkinliklerinizde, konuklarınıza profesyonel catering hizmeti verebilir, lezzetli sunumlar yapabilirsiniz.

Trendy Organizasyon firması olarak, catering ve organizasyon alanında profesyonel ve deneyimli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Catering hizmetini tüm detaylarıyla profesyonel bir şekilde organizasyonlarınızda veriyoruz. Organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor, deneyimli personelimizle konuklarınıza güler yüzlü bir hizmet sunuyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve hatta tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız için garson ve servis elemanı temini hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Servis Elemanı ve Garson Temini

Servis elemanı ve garson, catering organizasyonlarının tamamında görev alan profesyonel personellerimizdir.

Catering alanında uzmanlaşmış servis elemanlarımız, mutfaktan servise kadar olan tüm bölümlerde konuklarınıza hizmet eder. Kokteyl menüleri veya catering menülerinin sunumunu ve servisini yaparlar. Organizasyon boyunca yiyecek ve içecek servisinden, servislerin yenilenmesinden ve organizasyon davetlilerinizin ihtiyaçlarından sorumlu olurlar.

Servis elemanı ve garsonlarımız, tüm catering personellerimizle uyumlu bir şekilde organizasyonlarınızda görev alırlar. Mutfakta hazırlanan sunumların, şık ve düzenli bir şekilde servis edilmesini sağlarlar. Catering ve kokteyl alanının düzeninden sorumludurlar.

Yemek hazırlama, sunum oluşturma ve ikramların servisi gibi alanlarda görev alan servis elemanı ve garsonlarımız, kokteyl organizasyonu ve yemek organizasyonlarının içecek barı ve açık büfe standlarında da görev alırlar. Sıcak ve soğuk, alkollü ve alkolsüz içeceklerin bulunduğu ve görsel bir sunumla hazırlanan içecek barlarında, organizasyon boyunca hizmet verirler.

Servis Elemanı ve Garson Temini Hizmeti

Birlikte çalıştığımız catering ekibimiz, organizasyonlarda tek tip catering kıyafetleri giymektedir. Kadın garson ve servis elemanlarımız siyah etek ya da pantolon, beyaz gömlek ve siyah ayakkabı ile organizasyonlarda görev alır. Erkek servis elemanlarımız ise beyaz gömlek ve siyah pantolon ile organizasyonlarınızda hizmet ederler. Kırmızı renkli önlükler, kepler, askılar ve papyon aksesuarları ile de şık ve özenli bir görünüme sahiptirler. Servis ve sunum esnasında, tek kullanımlık hijyenik eldiven kullanırlar.

Fuar organizasyonu gibi uluslar arası organizasyonlarınızda, yabancı uyruklu katılımcılarınız için de yabancı dil bilen servis elemanı ve garsonlar görevlendirmekteyiz.