Varyete Grubu Gösterisi

Eğlence organizasyonlarınızı sıra dışı yapmak, rengarenk gösterilere yer vermek için, eğlenceli animasyon gösterileri hizmetleri veriyoruz. Palyaço, tahta bacaklı adam, maskot ve kostümlü karakterler gibi animasyon gösterilerinin yanında, varyete grubu gösterilerimizle etkinliklerinizi canlandırıyor, reklam ve tanıtım etkinliklerinizi yapıyoruz.

Varyete grubumuz, renkli ve sıra dışı kostümler giye animasyon grubundan oluşuyor. Uluslararası eğlence kültürünü yaşattığımız bu gösteride, farklı karakterleri bir arada bulabilmek mümkün.

Büyük çaplı açılış organizasyonları, milli ve dini bayram kutlamaları, AVM etkinlikleri, şenlik organizasyonu ve festival organizasyonlarında, varyete gruplarımızla çeşitli gösteriler yapıyoruz.

Animasyon ve eğlence sektörüne çeşitli yenilikler getiren bir organizasyon firması olarak, organizasyonlarınızda etkinlik takviminizi de bizler belirliyoruz. Organizasyon yönetimi, animasyon ve sahne gösterileri hizmetlerimizle, kurum kimliğinize ve organizasyon konseptinize özel gösteriler planlıyoruz.

İzmir ve yakın çevresi, Ege Bölgesi’nin il ve ilçeleri ve Türkiye’nin her yerinde animasyon gösterileri gerçekleştiriyoruz.

Varyete Grubu Gösterisi Nedir?

Varyete grubu gösterisi, uluslar arası kültürlerin animasyon karakterlerinin ve çeşitli animasyon gruplarının bir arada bulunduğu animasyon grubu gösterileridir.

Palyaço, Disneyland karakterleri, çizgi film maskotları, masal kahramanları gibi animatörler varyete gruplarında yer alır. Ayrıca tahta bacaklı adam, ateş yutan adam, sihirbaz, cambaz ve jonglör gibi animasyon sanatçıları da varyete gruplarında çeşitli gösteriler yaparlar. Modern dans grupları ve bando ekibi de varyete grubunda eğlenceli gösterileriyle var olurlar.

Varyete Grubu Gösterisi, Kortej Ekibi ve Animasyon Etkinlikleri

Kortej ekibi, varyete grubundaki animatörlerin, çeşitli gösterileriyle, cadde ve sokak boyu yürüyerek animasyon etkinlikleri sergiler. Kortej ekibine dahil olan herkes profesyonel animatördür. Her biri alanlarında uzman kişilerdir. Jonglör top, şişe ve labut gibi objelerle, yürüyerek ilgi çekici bir gösteri yapar. Palyaço, kostümlü karakter, maskot gibi animasyon grupları, çeşitli danslarla kortej ekibine eşlik ederler.

Bando ekibi, renkli aksesuarları ile dikkat çeker. Farklı enstrümanlar çalan en az 5 kişilik bir ekipten oluşur. Eğlenceli animasyon müzikleri ile kortej ekibi ile senkronize bir gösteri gerçekleştirirler. Dans grupları, modern danslar sergileyen çeşitli dansçılardan oluşur. Hip hop, cha cha, salsa gibi dansları ve renkli kostümleri ile kortejde gösteriler yaparlar.

Varyete Grubu Gösterisi Hangi Etkinlik ve Organizasyonlarda Tercih Edilir?

Varyete grubu ve kortej ekibi, büyük açılış organizasyonlarının reklam ve tanıtım etkinliklerini yaparlar. Firmaların büyük afiş ve pankartlarını taşıyarak, şehrin en işlek caddelerinde dolaşır ve tüm ilgiyi üzerlerine çekerler.

Milli ve dini bayram kutlamalarında da, kortej ekibi ve varyete grubu gösterisi ile eğlenceli etkinlikler gerçekleştiriyoruz.