Şerbetçi – Limonatacı

Şerbetçi limonatacı; hem nostaljik konseptli etkinliklerinizde, hem de modern konseptli organizasyonlarınızda verdiğimiz bir catering hizmetidir.

Şerbet hem sıcak hem de soğuk servis edilebilen şekerli bir içecektir. Limonata ise, soğuk servis edilen, her türlü organizasyonda yer verebileceğiniz, özellikle sıcak yaz günlerinin vazgeçilmezi olan bir içecektir.

Piknik organizasyonu, doğum günü organizasyonu, düğün organizasyonu, parti organizasyonu, kokteyl organizasyonu ve Ramazan etkinliklerinde, şerbetçi limonatacı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Trendy Organizasyon firması olarak, ev sahipliği yaptığınız organizasyonlara, hem sıra dışı çözümler getiriyor, hem de farklı gösterilerle lezzetli sunumlar yapıyoruz. İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’de gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızda, limonatacı şerbetçi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Şerbetçi Limonatacı Nedir?

Şerbet; vişne, çilek, böğürtlen ve karadut gibi meyvelerin suyundan yapılan şekerli içecektir. Sıcak veya soğuk olarak servis edilebilir. Şerbetçi de, organizasyonlarda şerbet ikramlarını yapan görevlilerimizdir. Diğer catering ekibimizden farklı olarak, şerbetçiler çeşitli gösterilerle şerbet sunumlarını yaparlar. Ramazan etkinlikleri gibi nostaljik standlara ve sokak satıcılarına yer vermek istediğiniz organizasyonlarınızda şerbetçilerimiz, yöresel kostümlerini giyerek şerbet sunumu ve dağıtımı yaparlar. Sırtlarında özel bakı bir güğüm taşırlar. İçi şerbet ile dolu olan güğümden, bakır kemerde asılı duran bardaklara şerbet dolumu yapar ve türlü türlü manilerle, konuklarınıza ikram ederler. Tercihinize göre bakır, cam veya plastik bardak kullanabilirler.

Limonata; portakal, limon, su, nane ve tercihe göre bal veya şeker ilavesiyle yapılan soğuk bir içecektir. Genellikle sıcak yaz aylarında sıklıkla tüketilir. Her türlü organizasyonda tercih edilir. Cam bir limonata sebilinde servis edilir. Doğum günü organizasyonlarında sweet table da şık bir şekilde yerini alan limonata, piknik organizasyonu, düğün organizasyonu gibi etkinliklerde de yerini alır.

Şerbetçi Limonatacı Hangi Etkinlik ve Organizasyonlarda Tercih Edilir?

Ramazan etkinlikleri; özellikle şerbet ikramlarına en çok yer verilen organizasyonlardır. Belediyelerin gerçekleştirdiği Ramazan etkinliklerinde, yöresel kostümleri ile şerbet ikramları yapan şerbetçilerimiz, oldukça rağbet görüyor. Organizasyona farklı bir renk katıyorlar.

Doğum günü organizasyonu; yediden yetmişe her yaş grubu için düzenlenen doğum günü organizasyonlarında, limonata ve şerbet standlarıyla, konuklarınıza lezzetli ikramlar sunuyoruz. Sweet table masasında, cam sebillerle limonata servisleri yapıyoruz. Özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi olan limonata ile sernletici ikramlar yapıyoruz.

Piknik Organizasyonu : Piknik organizasyonu gibi açık hava ve outdoor aktivitelerinizde de, limonata ve şerbet ikramları yaparak organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Piknik yemeklerinizin ve ikramlarınızın yanında serinletici bir seçenek olarak limonata ikramları yapıyoruz.