Pamuk Şekerci

Pamuk şekerci; biz yetişkinlerin de ilgisini çeken, lezzetli pamuk şeker dağıtımı yapan nostaljik bir sokak satıcısıdır.

Çocukluğumuzun en güzel anılarını bizlere hatırlatan pamuk şekerciyi, çocuklarımıza da tanıtmak için organizasyonlarınıza getiriyoruz. Pamuk şeker dağıtımı yaparken, çocuklarımızın yüzündeki gülümsemeyi görmek, bizler için paha biçilemez bir mutluluk.

Piknik organizasyonu, doğum günü organizasyonu, düğün organizasyonu, şenlik organizasyonu, festival etkinlikleri ve konser etkinlikleri gibi organizasyonlarda, pamuk şeker dağıtımı yapıyoruz.

Trendy Organizasyon firması olarak, uzun yıllardır organizasyon sektöründe organizasyon ve catering hizmetleri veriyoruz. Konuklarınıza yaptığımız sunumlarda, yalnızca yiyeceklerin lezzetli olmasıyla yetinmiyoruz. Aynı zamanda eğlenceli bir gösteri hizmeti de sunuyoruz. Temalı parti organizasyonlarınızda yöresel kostümlü personellerimiz ile pamuk şeker dağıtımı yapıyor, organizasyonlarınızı renklendiriyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi ve tüm Türkiye’de, pamuk şekerci ve pamuk şeker makinesi kiralama hizmeti veriyoruz. Pamuk şekercinin yanında da, patlamış mısırcı, macuncu, şerbetçi limonatacı ve İzmir lokma ikramı gibi lezzetlerimizle nostaljik sokak satıcıları hizmeti de sunuyoruz.

Pamuk Şeker Arabası Kiralama ve Pamuk Şekerci Hizmeti

Pamuk şeker; toz şekerin farklı bir forma gelmiş halidir. Pamuk şeker makineleri, ısıyla birlikte toz şekeri, tel forma dönüştürür. Tahta bir çubuk yardımıyla pamuk şekerler toplanır ve katılımcılara dağıtılır.

Trendy Organizasyon firması olarak, pamuk şeker üretiminde, renklendirici de dahil olmak üzere herhangi bir katkı maddesi kullanmıyoruz. Pamuk şekerlerimizi hijyenik koşullarda ve sağlıklı gıda maddeleriyle üretiyoruz.

Pamuk şeker makinelerinde yaptığımız pamuk şeker ya da diğer bir adıyla pamuk helvalarımızı, yöresel kostümlü sokak satıcılarımızla birlikte dağıtıyoruz. Pamuk şeker dağıtımı yapan personelimiz, dilerseniz, organizasyon konseptine uygun kostümlerle veya firmanıza ait tişört ve kostümlerle de pamuk şeker dağıtımı yapabilmektedirler.

Pamuk Şekerci Hizmeti Hangi Etkinlik ve Organizasyonlarda Tercih Edilebilir?

Piknik organizasyonu, keyifli vakit geçirebileceğiniz eğlence etkinlikleridir. Hem aile pikniklerinizde hem de kurumsal piknik organizasyonlarınızda, pamuk şeker ikramlarımızdan yararlanabilir, diğer sokak satıcıları hizmetlerimize de organizasyonlarınızda yer verebilirsiniz.

Hem çocuk hem de yetişkin doğum günü organizasyonlarınızda da, pamuk şeker ikramları gerçekleştiriyoruz. Temalı doğum günü organizasyonlarınızda da, organizasyon temanıza uygun stickerlarla kaplanmış pamuk şeker arabaları ile hizmet veriyoruz.

Şenlik organizasyonu ve festival etkinlikleri de pamuk şeker gibi nostaljik satıcılar hizmetlerine çok sık yer verdiğimiz organizasyonlardan biri. Pamuk şeker standlarının yanında, macuncu, patlamış mısırcı, limonatacı şerbetçi ve kahveci gibi standlarımızla da, etkinliklerinizi renklendiriyoruz.