Kahveci Güzeli

Eğlence organizasyonlarınızda nostaljik sokak satıcılarımızla, davetlilerinize hem lezzetli sunumlar yapıyoruz, hem de organizasyon konseptinize uygun etkinlikler gerçekleştiriyoruz.

Sünnet organizasyonu, düğün organizasyonu, kına organizasyonu, doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu, şenlik organizasyonu gibi etkinliklerinizde, kahveci güzeli standlarımızda, Türk kahvesi ikramlarımızı yapıyoruz. Ayrıca Türk gecesi temalı parti organizasyonları, Ramazan etkinlikleri gibi etkinliklerinizde, yöresel kostüm giymiş olan animatörlerimizle birlikte, Türk kahvesi sunumu yapıyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Ege Bölgesi, Marmara Bölgesi ve Türkiye’nin her yerine nostaljik satıcılar hizmeti veriyoruz. Kahveci güzeli standlarımıza ek olarak, şerbetçi limonatacı, macuncu, patlamış mısırcı, pamuk şekerci gibi nostaljik satıcılarımızla da, etkinliklerinize renk katıyoruz. Standlarımızla birlikte, yiyeceklerin yapılması, sunumu ver servisi hizmetlerinizi de profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla veriyoruz.

Kahveci Güzeli Standı ve Türk Kahvesi İkramı

Türk kahvesi, mis gibi kokusuyla ve lezzetiyle, herkes tarafından bilinen geleneksel lezzetlerimizdendir. Bizler de Trendy Organizasyon firması olarak, organizasyonlarınızda Türk kahvesi ikramları yapıyoruz.

Bakır ve işlemeli kahveci güzeli standlarımızda Tük kahvesi hizmeti veriyoruz. Bakır cezvelerimizle kumda ve ateşte Türk kahvelerimizi pişiriyoruz. Tercihinize göre porselen Türk kahvesi fincanlarında ya da kağıt bardaklarda kahve ikramlarımızı yapıyoruz.

Kahveci güzellerimiz ise, organizasyonlarınızın konseptine uygun olarak kahve servislerinizi yapıyorlar. Geleneksel konseptli organizasyonlarınızda, bindallı kostümlerini giymiş olan personelimiz, dilerseniz organizasyon konseptine uygun kostümler ile de kahve sunumlarını gerçekleştirebilir. İsterseniz de kurumsal organizasyonlarınızda, firmanıza ait tişörtlerle servis yapabilirler.

Kahveci güzellerimiz, kumda bakır cezvelerde pişirdikleri Türk kahvelerini, Tük lokumları ve gümüş ibriklerde sundukları gül suları ile ikram ediyorlar. 50 kişilik organizasyonlarınızdan 5000 kişilik organizasyonlarınıza kadar her türlü etkinliklerinizde, lezzetli kahve sunumları ile konuklarınıza hizmet ederler.

Kahveci Güzeli Hangi Etkinlik ve Organizasyonlarda Tercih Edilir?

  • Piknik Organizasyonu: Piknik organizasyonu gibi açık hava ve outdoor etkinliklerinizde, nostaljik standlarımızdan yararlanabilir, katılımcılarınıza sokak satıcıları lezzetlerimizi tanıtabilirsiniz. Piknik yemeklerinden sonra yaptığımız Türk kahvesi ikramlarımızla keyifli bir etkinlik düzenleyebilirsiniz.
  • Açılış Organizasyonu: Küçük ve büyük ölçekli açılış organizasyonlarınızda, konuklarınıza lezzetli Türk kahvesi ve gül suyu ikramları yapabilirsiniz.
  • Tük Gecesi Temalı Parti Organizasyonu: Özellikle uluslar arası arenada Türk kültürünü ve lezzetlerini tanıtmak için kahveci güzeli standlarımız ve limonatacı şerbetçi ikramlarımıza yer verebilirsiniz.
  • Kına Organizasyonu: Geleneksel kına gecesi organizasyonlarınızda ve bekarlığa veda partisi gibi organizasyonlarda, Türk kahvesi ikramlarımızdan yararlanabilirsiniz.Lezzetli Türk lokumu ve şekerlemeleri ile konuklarınıza geleneksel ikramlar yapabilirsiniz.