Mobil tuvalet Kiralama Trendy Organizasyon
Mobil tuvalet Kiralama

Uzun yıllardır organizasyon sektöründe hizmet veren bir organizasyon firması olarak, organizasyonlarınızdaki tüm detayları düşünerek ihtiyacınıza yönelik hizmetler veriyoruz. Konser organizasyonu ve festival etkinlikleri gibi organizasyonlarınızda mobil tuvalet kiralama , mobil duş kiralama ve mobil duş kiralama hizmeti veriyoruz.

Mobil tuvalet ve karavan tuvalet sistemleri ile organizasyonlarınızda pratik çözümler üretiyoruz. Kaliteli ekipmanlarımızla, İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerinde gerçekleştireceğiniz outdoor ve açık alan etkinliklerinizde hizmet veriyoruz.

Mobil Tuvalet Kiralama ve Karavan Tuvalet Kiralama Hizmetleri

Mobil tuvalet, polietilen maddesinden üretilen taşınabilir tuvaletlerdir. Mobil tuvalet sistemlerinin içerisinde alafranga ve alaturka tipi tuvaletler bulunur.

Lavabo ve temiz su ihtiyaçlarınızı da karşılayabileceğiniz mobil tuvaletlerde, temiz ve kirli suyun bulunduğu su depoları bulunur.

Mobil tuvalet kurulumu, pratik olması sebebiyle çok sık tercih edilir. Organizasyon mekanı ve organizasyona katılacak olan kişi sayısı belirlendikten sonra, yeterli miktarda mobil tuvalet sistemlerinin kurulumlarını yapıyoruz.

Karavan tuvalet ise, bir araç içerisinde bulunan tuvalet ve lavabo sistemleridir. Karavan tuvaletlerde de alafranga ve alaturka tipi tuvaletler ve bunların yanında temiz su ihtiyacınız için lavabo bulunur. Karavan tuvaletler, çeşitli büyüklüklerdeki araçlar içerisinde yer alır. Organizasyon mekanının sık değiştiği organizasyonlarda, taşınabilir olması sebebiyle rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Kanalizasyon sistemlerinin olmadığı bölgelerde ve organizasyon mekanlarında, mobil tuvalet ve karavan sistemlerini sıklıkla kullanıyoruz. Karavan tuvaletler seyahat edebilen, yer değiştirebilen ama az sayıda kişiye hitap eden tuvaletlerdir. Mobil tuvaletler ise daha fazla kişiye hitap edebilen, rahat bir kullanım alanı sunan tuvalet sistemleridir.

Mobil Kabin, Duş ve Karavan Kabin Duş Sistemleri Kiralama

Tuvalet ihtiyaçlarının yanında, organizasyonlarda kabin ve duş ihtiyaçları için de bazı pratik çözümler sunuyoruz. Mobil duş ve kabinlerle, tıpkı mobil tuvalet sistemlerinde olduğu gibi, pratik bir şekilde ihtiyacınızı karşılıyoruz. Karavan duş ve karavan kabinler ile de portatif, taşınabilen sistemler olarak hizmet veriyoruz.

Mobil Tuvalet ve Karavan Tuvalet Kiralama Hizmeti Hangi Etkinlik ve Organizasyonlarda Tercih Edilebilir?

  • Konser Etkinlikleri, Festival Organizasyonu ve Şenlik Organizasyonu : Konser mekanlarında gerçekleştirilen konser organizasyonlarında, her ne kadar mekanın kanalizasyon alt yapısı olsa da, kalabalık bir topluluğa yetecek kadar tuvalet sistemleri bulunmayabilir. Bu tür etkinliklerinizde, dilediğiniz sayıda mobil tuvalet kiralama hizmetleri sunuyoruz.
  • Düğün Organizasyonu : Kır konseptli veya kumsalda yapacağınız düğün, evlilik teklifidoğum günü gibi organizasyonlarınızda, mobil tuvalet, kabin, duş ve karavan tuvalet kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca inşaat ve şantiyelerde, film çekimleri ve film setlerinde ve temel atma töreni organizasyonlarında da tuvalet, kabin ve duş kiralama hizmeti veriyoruz.