Jeneratör Kiralama Trendy Organizasyon
Jeneratör Kiralama

Jeneratör kiralama, elektrik tesisatının olmadığı mekanlarda gerçekleştirilen organizasyonlarda verdiğimiz teknik bir hizmettir.

Konser etkinlikleri, şenlik organizasyonu, festival organizasyonu, açılış organizasyonu ve temel atma töreni organizasyonu gibi etkinliklerde, jeneratör temini ve kurulum hizmeti veriyoruz.

Organizasyon sektöründe uzun yıllardır aktif bir şekilde görev alan bir organizasyon firması olarak, organizasyonlardaki en küçük detayları bile düşünüyor ve profesyonel bir hizmet veriyoruz. Jeneratör temini ve kurulum hizmetlerinin yanında profesyonel ses sistemleri kiralama ve kurulum hizmetleri de veriyoruz. Organizasyon mekanlarınızı ışıklandırıyor, konsepte uygun ışık sistemlerinizi belirliyoruz. Konser organizasyonu gibi sahne etkinliklerinizde sahne ve podyum kiralama ve kurulum hizmetleri de sunuyoruz.

İzmir ve yakın çevresi başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerine jeneratör temini ve ekipman kiralama hizmetleri veriyoruz.

Jeneratör Kiralama ve Jeneratör Kurulumu

Jeneratör, mekanik, ısı, rüzgar gibi enerjileri elektrik enerjisine dönüştürebilen sistemlerdir. Elektrik tesisatının ve elektriğin olmadığı alanlarda kullanım kolaylığı sunar.

Trendy Organizasyon firması olarak, profesyonel ve son teknoloji ekipmanlarla organizasyonlarınızda hizmet vermekteyiz. Organizasyon konseptinize ve organizasyonun gerçekleştirileceği mekana uygun olan jeneratör çeşidini belirliyor ve ücretsiz kurulum hizmeti veriyoruz.

Jeneratör Sistemleri ve Jeneratör Çeşitleri

Küçük çaplı organizasyonlardan çok büyük çaplı organizasyonlara kadar her türlü etkinliklerinizde jeneratör ve ekipman ihtiyacınızı belirliyoruz. Her türlü organizasyonda kullanabileceğiniz jeneratör çeşitlerimizle kiralama hizmeti sunuyoruz.

  • Mobil Jeneratör : Mobil jeneratör, kolaylıkla taşınabilen, küçük çaplı organizasyonlarda tercih edilebilen jeneratör sistemleridir. Kumsalda gerçekleştireceğiniz evlenme teklifi organizasyonu, düşük enerji kullanımı yapacağınız açılış organizasyonu, kamp ve outdoor etkinlikleri gibi organizasyonlarda mobil jeneratör / portatif jeneratör sistemlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Araç Jeneratörü : Araç jeneratörleri, motorlu bir ararcın içinde kapalı bir şekilde bulunur. Aracın içinde bulunduğu için kolay taşınabilir. Mobil jeneratöre göre daha büyük çaplı organizasyonlarda araç jeneratörü kullanabilirsiniz. Araç jeneratörlerinin mobil jeneratöre göre avantajı olumsuz hava koşullarından etkilenmemesidir. Ayrıca, film setleri ve film çekimleri gibi organizasyonlarda, gün içinde sık mekan değiştirilen organizasyonlar için de kullanımı daha uygundur.
  • Kabin Jeneratör Sistemleri : Kabin jeneratörleri, diğer jeneratör türlerine göre çok daha büyük çaplı organizasyonlarda kullanılırlar. Çok fazla elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan düğün organizasyonları, açılış organizasyonu, konser etkinlikleri, şenlik organizasyonu ev festival organizasyonu gibi etkinliklerde tercih edilebilir. Daha kaliteli ve kesintisiz elektrik hizmeti sunarlar. Diğer jeneratörlerine göre, taşınması daha zordur.

Organizasyon mekanında bulunan elektrikle ilgili ani kesintiler yaşanmaması için de jeneratör kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Birçok organizasyon türünde, önlem almak amacıyla da jeneratör sistemlerimizi temin ediyor ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz.